top of page

KOMPLEKSOWA BUDOWA OGRODU ZIMOWEGO

Pomagamy klientowi w realizacji wymarzonego ogrodu zimowego na każdym etapie prac. Złóż jedno zamówienie i nie przejmuj się koniecznością organizowania architekta, ekip budowlanych czy instalatorów dodatkowego wyposażenia.

Ogród zimowy - wizualizacja 1 - Alpina.jpg

FOTOREALISTYCZNA WIZUALIZACJA OGRODU ZIMOWEGO

Jeżeli wiesz czego szukasz, ale wahasz się z doborem rozwiązań, czy kształtu, to wspólnie możemy nad tym popracować. 

Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje ogrodu zimowego w ramach zadania. Oferujemy także nieodpłatną konsultację u klienta, doradztwo oraz wstępny szkic zabudowy.

PRACE OGÓLNOBUDOWLANE

Świadczymy usługi z zakresu prac ogólnobudowlanych potrzebnych do realizacji ogrodu zimowego. Wykonujemy kompleksowo fundament lub płytę fundamentową, posadzkę, a także drobne prace murarskie.

Roboty budowlane - Alpina.JPG
Projekt budowlany - Alpina.JPG

PROJEKT ARCHITEKTONICZNY

I POZWOLENIE NA BUDOWĘ

W przypadku ogrodu zimowego, którego powierzchnia zabudowy przekracza 35m2 niezbędne jest ubieganie się o pozwolenie na budowę. W tym celu firma Alpina wychodzi na przeciw klientom i pomaga w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i uzyskaniu pozwolenia.

INSTALACJA WYPOSAŻENIA DODATKOWEGO I AKCESORIÓW

Ogrody zimowe możemy wyposażyć w dużą ilość akcesoriów dodatkowych. Firma Alpina oferuje między innymi montaż elektrycznie zasilanych żaluzji, rolet dachowych i markiz. Całość może być sterowana pilotem lub z poziomu inteligentnego domu. Pomagamy także z niewidocznym montażem oświetlenia i ogrzewania w ogrodzie zimowym oraz innych elementów, do których niezbędne jest doprowadzenie ukrytych przewodów.

ogód zimowy - żaluzje - rolety - Alpina 2.jpg

NOWOCZESNY OGRÓD ZIMOWY

Skorzystaj z naszego ponad 25-letniego doświadczenia zarówno w branży systemów aluminiowo-szklanych, jak również w dziedzinie budownictwa, elektroniki oraz projektowania wnętrz, elewacji i ogrodów.

bottom of page