top of page

WIĘCEJ INFORMACJI

O NAS

Działalność firmy Alpina zaczęła się w latach 90. Początkowo świadczyliśmy usługi produkcji i montażu stolarki okiennej i drzwiowej głównie na terenie małopolski. W szybkim tempie firma rozszerzyła działalność o produkcje aluminiowych ogrodów zimowych oraz zyskała uznanie w realizacji nietypowych konstrukcji aluminiowo szklanych. Na przełomie lat 2003/2004 Firma przeniosła swoją lokalizacje pod Kraków do Kryspinowa, gdzie na blisko 3000m2 powierzchni przemysłowej do dnia dzisiejszego prowadzi produkcje i codziennie spełnia marzenia swoich klientów.

Od początku istnienia firmy wykonaliśmy niezliczona ilość realizacji dla klienta prywatnego a także biznesowego na terenie Polski i Europy. W ostatnich latach wychodząc na przeciw potrzebom klientów rozszerzyliśmy zakres usług o niezbędne usługi budowlane, wykończeniowe oraz instalacyjne. Współpracujemy z rzetelnymi i odpowiedzialnymi partnerami zapewniając każdemu klientowi pełne zaspokojenie jego potrzeb, od pomysłu aż do fazy użytkowania.

Posiadamy niezbędna wiedzę, doświadczenie i możliwości technologiczne aby sprostać nawet najbardziej wymagającym i skomplikowanym projektom.

ogrod zimowy - spa - jacuzzi - Alpina.jpg

ZESPÓŁ FIRMY ALPINA

Firmę Alpina tworzą utalentowani ludzie, których kreatywność i pasja nie tylko zaspokajają potrzeby naszych klientów, ale wykraczają daleko poza ich oczekiwania. To właśnie dzięki tym cechom nasza firma rozwija się tak dynamicznie. Każdy członek zespołu wnosi do firmy coś wyjątkowego, ale łączy nas jeden cel: chcemy oferować produkty wysokiej jakości. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta, nasi doradcy są gotowi w każdej chwili wspomóc Państwo w procesie decyzji i rozwiać wszelkie rodzące się w procesie wątpliwości.

Andrzej - Alpina.jpg
Michał - Alpina.jpg
Ania - Alpina.jpg

ANDRZEJ CHOJNACKI

Prezes Zarządu - absolwent AGH na kierunku Elektroniki, specjalista w dziedzinie systemów aluminiowo-szklanych, główny konstruktor ogrodów zimowych ALPINA

MICHAŁ KRZEMIEŃ

Dział marketingu i sprzedaży - absolwent AGH na wydziale IMiR, z zamiłowania projektant i grafik

ANNA KRZEMIEŃ

Dział finansowo-administracyjny - absolwentka AGH, na specjalizacji Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych

bottom of page